Kartki wielkanocne

OFERTA 2024      WZORY NA ZAMÓWIENIE      JAK ZAMAWIAĆ      CENNIK

Jak co roku, od wielu już lat w okresie Wielkiego Postu Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum rozprowadza świąteczne kartki wielkanocne. Wielkanocne kartki z naszej oferty zamawiają: duże i małe firmy, instytucje, organy samorządowe, ministerstwa, dyplomaci, posłowie, senatorowie oraz niezliczona rzesza klientów indywidualnych.

W naszej aktualnej ofercie znajduje się 160 wzorów kartek o tematyce Wielkiej Nocy – każdy z Państwa z pewnością znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie.

Całkowity dochód ze sprzedaży kartek wielkanocnych przeznaczony jest na wsparcie Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie przy ul. Fatimskiej 17. Na każdej kartce znajduje się nadrukowana informacja: „Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie”

Informujemy, że ostateczny termin
składania zamówień na kartki upływa
we wtorek 19 marca  2023 r.
Po tym terminie możliwy będzie wyłącznie
zakup kartek z zasobów magazynowych
bez możliwości nadruku życzeń.

Kartki wielkanocne 2024

Na Wielkanoc 2024 specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 24 wyjątkowe wzory kartek świątecznych.

Kliknij w wybraną miniaturkę by powiększyć obrazek i użyj strzałek na obrazku lub klawiaturze by przeglądać galerię.
Numer wzoru niezbędny do złożenia zamówienia znajduje się w „jajeczju” na obrazku.

Kartki wielkanocne 2024 – folder do pobrania

Uwaga! Kartki z numerami:

• 15 i 16 są kartkami kwadratowymi, rozkładanymi, podwójnymi. Rozmiar kartki po złożeniu to 150×150 mm.
  • 17 to kartki w formacie DL, rozkładane, podwójne. Rozmiar kartki po złożeniu to 210×99 mm.
  • 2, 3, 8, 9, 11, 12, 13, 18 dostępne są wyłącznie w wersji  podwójnej, rozkładanej. Rozmiar kartki po złożeniu to 150×100 mm.

Uwaga! Kartki z numerami:

Nie znaleźli Państwo odpowiedniej kartki dla swoich bliskich, klientów, współpracowników? Nic straconego! Na zamówienie możemy wydrukować dla Państwa kartki z wcześniejszych edycji!

Kartki świąteczne wielkanocne
(wzory z lat ubiegłych drukowane na zamówienie)

Minimalna ilość kartek drukowanych na zamówienie (z nr 100z – 258z) to:
20 szt. kartek podwójnych rozkładanych – wymagane minimum 10 sztuk jednego wzoru
40 szt. pojedynczych – wymagane minimum 20 sztuk jednego wzoru

Kartki wielkanocne z motywami religijnymi

Kartki wielkanocne z motywami religijnymi – folder do pobrania

Uwaga! Kartki oznaczone numerami 111, 112, 113, 114, 198 są w formacie DL rozkładanymi, podwójnymi. Rozmiar kartki po złożeniu to 210×99 mm.
Kartki oznaczone numerami 188, 229, 230 są w formacie kwadratu 150×150 mm.

Pisanki, kraszanki, jaja malowane..

Pisanki, kraszanki, jaja malowane – folder do pobrania

Kartki świąteczne  – wiosna

Kartki świąteczne wiosna – folder do pobrania

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Informujemy, że ostateczny termin
składania zamówień na kartki upływa
we wtorek 19 marca  2023 r.
Po tym terminie możliwy będzie wyłącznie
zakup kartek z zasobów magazynowych
bez możliwości nadruku życzeń.

Kartki wielkanocne można zamówić (w zamówieniu koniecznie prosimy o podanie nr. tel. kontaktowego byśmy mogli oddzwonić i doprecyzować szczegóły zamówienia):

• za pomocą poczty elektronicznej pisząc na adres kartki@fundacja.krakow.pl
  • telefonicznie pod numerem +12 425 – 75 – 83

Kartki świąteczne na Boże Narodzenie można także zamówić i zakupić w Biurze Fundacji w Krakowie, Osiedle Centrum B blok 6:

• w poniedziałek, środę i piątek w godz. 8.00 – 16.00
      • we wtorek i czwartek w godz. 10.00 – 18.00

Ważne informacje dotyczące zamówień: Minimalna ilość kartek drukowanych na zamówienie (z nr 100 – 260) to 20 szt. kartek podwójnych rozkładanych lub 40 szt. pojedynczych (mogą być w różnych wzorach). Minimalne ilości nie dotyczą zamówień kartek dostępnych w sprzedaży odręcznej (z nr 1 – 43). Czas realizacji zamówienia kartek drukowanych na zamówienie: do 10 dni roboczych.

CENNIK KARTEK, KOPERT I USŁUG DODATKOWYCH

Kartka świąteczna wielkanocna pojedyncza (150×100 mm) 2,00 zł (z VAT)
Kartka świąteczna wielkanocna podwójna, rozkładana z kopertą
(rozmiar po złożeniu 150×100 mm)
4,00 zł (z VAT)
Kartka świąteczna wielkanocna w formacie DL, rozkładana z kopertą
(rozmiar po złożeniu 210×99 mm)
5,50 zł (z VAT)
Kartka świąteczna wielkanocna kwadratowa, rozkładana z kopertą
(rozmiar po złożeniu 150×150 mm)
5,50 zł (z VAT)
Nadruk życzeń i logo firmy wewnątrz kartki podwójnej
1,50 zł/szt (z VAT)
Dodatkowy nadruk na 1 i 4 stronie kartki cena do uzgodnienia

Do naszych kartek oferujemy również koperty ozdobne w rozmiarze C6 oraz kwadratowe:

• z papieru perłowego w kolorze ecru, srebrnym i złotym w cenie 1.50 zł/szt (z VAT),
  • z papieru gładkiego, satynowanego (120g/m2) kremowe, ecru w cenie 0,50 zł/szt (z VAT).

Koperty w rozmiarze C6 oraz kwadratowe

OFERTA 2024      WZORY NA ZAMÓWIENIE      JAK ZAMAWIAĆ      CENNIK