Wypożyczalnia zdalna

Aby wypożyczyć sprzęt medyczny bez wizyty w biurze wypożyczalni:
1. Skontaktuj się z personelem Wypożyczalni Sprzętu Medycznego dzwoniąc pod numer tel: 12 644-65-50 lub wypełniając formularz kontaktowy umieszczony poniżej. Przekaż informacje o zapotrzebowaniu na sprzęt określając rodzaj sprzętu.
2. W przypadku rezerwacji sprzętu za pomocą rozmowy telefonicznej pracownicy udzielą Ci informacji na temat wypożyczanego sprzętu, zaproponują i prześlą sms-owo lub mailowo zdjęcia proponowanego sprzętu, oraz poproszą o wszystkie dane niezbędne do sporządzenia umowy.
3. W przypadku kontaktu mailowego dostaniesz na podany adres e-mail automatyczną wiadomość zwrotną z treścią wysłanej do nas wiadomości. Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasi pracownicy oddzwonią (szybko jak to tylko będzie możliwe) do Ciebie, by ustalić szczegóły jak w punkcie 2.
Pamiętaj jednak, że w naszej wypożyczalni pracują prawdziwi ludzie (nigdy nie będziesz rozmawiał z automatem) więc kontakt z naszej strony możliwy będzie tylko w godzinach pracy wypożyczalni.
4. Po otrzymaniu wszystkich informacji od naszych pracowników potwierdzasz wypożyczenie konkretnego sprzętu, akceptujesz jego parametry techniczne i dostępne funkcje. Następuje przygotowanie umowy, którą dostarczymy do Ciebie wraz z wypożyczonym sprzętem.
5. Uwaga! Po zaakceptowaniu sprzętu i jego dowiezieniu na miejsce użytkowania nie ma możliwości wymiany sprzętu na inny.
6. Jeżeli nie dostałeś od nas wiadomości zwrotnej z treścią przesłanej do nas wiadomości koniecznie sprawdź folder spam swojej skrzynki pocztowej.
7. W okresie rozruchowym mogą wystąpić zakłócenia w poprawnym działaniu formularzy wypożyczenia, za wszystkie ewentualne niedogodności przepraszamy.

[contact-form-7 id=”3348″ title=”Kontakt”]