Kartki na Boże Narodzenie

OFERTA 2024      WZORY NA ZAMÓWIENIE      JAK ZAMAWIAĆ      CENNIK

Jak co roku, od wielu już lat Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum rozprowadza świąteczne kartki bożonarodzeniowe. Nasze kartki na Boże Narodzenie zamawiają: duże i małe firmy, instytucje, organy samorządowe, ministerstwa, dyplomaci, posłowie, senatorowie oraz niezliczona rzesza klientów indywidualnych.

W ofercie znajduje się ponad 200 wzorów kartek o tematyce Bożego Narodzenia. Obejmuje ona nie tylko kartki bożonarodzeniowe z motywami religijnymi, ale także kartki ze stroikami, choinkami, stroikami, aniołkami, bałwankami oraz kartki noworoczne. Osobną grupę kartek stanowią specjalne kartki świąteczne na Boże Narodzenie z motywami Krakowa. Mamy nadzieję, że tak bogata oferta trafi w gusta naszych odbiorców i każdy z Państwa z pewnością znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie.

Całkowity dochód ze sprzedaży kartek na Boże Narodzenie przeznaczony jest na wsparcie Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie przy ul. Fatimskiej 17. Na każdej kartce znajduje się nadrukowana informacja: „Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie”

Informujemy, że ostateczny termin składania zamówień
na kartki upływa w czwartek 7 grudnia 2023 r.
Po tym terminie możliwy będzie wyłącznie zakup kartek z zasobów magazynowych
bez możliwości nadruku życzeń.

Kartki na Boże Narodzenie 2023

Na Boże Narodzenie 2023 przygotowaliśmy 37 specjalnych wzorów kartek świątecznych.

Kliknij w wybraną miniaturkę by powiększyć obrazek i użyj strzałek na obrazku lub klawiaturze by przeglądać galerię.
Numer wzoru niezbędny do złożenia zamówienia znajduje się w „gwiazdce” na obrazku.

Kartki na Boże Narodzenie 2023 – folder do pobrania

Uwaga! Kartki z numerami:

• 21, 21a, 22 są kartkami kwadratowymi, rozkładanymi, podwójnymi. Rozmiar kartki po złożeniu to 150×150 mm.

Uwaga! Kartki bożonarodzeniowe z numerami:

W naszej aktualnej ofercie nie znaleźli Państwo odpowiedniej świątecznej kartki na Boże Narodzenie dla swoich bliskich, klientów, współpracowników? Nic straconego! Na zamówienie możemy wydrukować dla Państwa kartki świąteczne na Boże Narodzenie z wcześniejszych edycji!

Kartki świąteczne bożonarodzeniowe
(wzory z lat ubiegłych drukowane na zamówienie)

Minimalna ilość kartek drukowanych na zamówienie (z nr 100z – 327z) to:
20 szt. kartek podwójnych rozkładanych – wymagane minimum 10 sztuk jednego wzoru
40 szt. pojedynczych – wymagane minimum 20 sztuk jednego wzoru

Kartki bożonarodzeniowe z motywami religijnymi

Kartki na Boże Narodzenie z motywami religijnymi – folder do pobrania

Mikołaje, choinki, bombki, stroiki, aniołki, bałwanki…

Mikołaje, choinki, bombki, stroiki, aniołki, bałwanki – folder do pobrania

Wzory świąteczne z motywami Krakowa

Kartki na Boże Narodzenie z motywami Krakowa – folder do pobrania

Uwaga!

• Kartki świąteczne z numerami 111z oraz 223z są w kartkami w formacie DL, rozkładanymi, podwójnymi. Rozmiar kartki po złożeniu to 210×99 mm.
  • Kartki świąteczne z numerami 146z, 249z, 253z, 315z są kartkami kwadratowymi, rozkładanymi, podwójnymi. Rozmiar kartki po złożeniu to 150×150 mm.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Kartki bożonarodzeniowe można zamówić (w zamówieniu koniecznie prosimy o podanie nr. tel. kontaktowego byśmy mogli oddzwonić i doprecyzować szczegóły zamówienia):

• za pomocą poczty elektronicznej pisząc na adres kartki@fundacja.krakow.pl
  • telefonicznie pod numerem +12 425 – 75 – 83

Kartki świąteczne na Boże Narodzenie można także zamówić i zakupić w Biurze Fundacji w Krakowie, Osiedle Centrum B blok 6:

• w poniedziałek, środę i piątek w godz. 8.00 – 16.00
    • we wtorek i czwartek w godz. 10.00 – 18.00

Ważne informacje dotyczące zamówień: Minimalna ilość kartek drukowanych na zamówienie (z nr 100z – 327z) to 20 szt. kartek podwójnych rozkładanych lub 40 szt. pojedynczych (mogą być w różnych wzorach). Minimalne ilości nie dotyczą zamówień kartek dostępnych w sprzedaży odręcznej (z nr 1 – 43). Czas realizacji zamówienia kartek drukowanych na zamówienie: do 10 dni roboczych.

CENNIK KARTEK, KOPERT I USŁUG DODATKOWYCH

Kartka świąteczna bożonarodzeniowa pojedyncza (150×100 mm) 2,00 zł (z VAT)
Kartka świąteczna bożonarodzeniowa podwójna, rozkładana z kopertą
(rozmiar po złożeniu 150×100 mm)
4,00 zł (z VAT)
Kartka świąteczna bożonarodzeniowa w formacie DL, rozkładana z kopertą
(rozmiar po złożeniu 210×99 mm)
5,50 zł (z VAT)
Kartka świąteczna bożonarodzeniowa kwadratowa, rozkładana z kopertą
(rozmiar po złożeniu 150×150 mm)
5,50 zł (z VAT)
Nadruk życzeń i logo firmy wewnątrz kartki podwójnej
1,50 zł/szt (z VAT)
Dodatkowy nadruk na 1 i 4 stronie kartki cena do uzgodnienia

Do naszych kartek oferujemy również koperty ozdobne w rozmiarze C6 oraz kwadratowe:

• z papieru perłowego w kolorze ecru, srebrnym i złotym w cenie 1.50 zł/szt (z VAT),
  • z papieru gładkiego, satynowanego (120g/m2) kremowe, ecru w cenie 0,50 zł/szt (z VAT).

Koperty w rozmiarze C6 oraz kwadratowe

OFERTA 2024      WZORY NA ZAMÓWIENIE      JAK ZAMAWIAĆ      CENNIK