Kartki wielkanocne

OFERTA 2021      WZORY NA ZAMÓWIENIE      JAK ZAMAWIAĆ      CENNIK

Od prawie 30 lat w okresie Wielkiego Postu  Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum rozprowadza świąteczne kartki wielkanocne. Z naszej bogatej oferty korzystają duże i małe firmy, instytucje, organy samorządowe, ministerstwa, dyplomaci, posłowie i senatorowie oraz niezliczona rzesza klientów indywidualnych. W naszej aktualnej ofercie znajduje się ponad 150 wzorów kartek o tematyce Wielkiej Nocy – każdy z Państwa z pewnością znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie.

Całkowity dochód ze sprzedaży kartek wielkanocnych, tak jak z każdej działalności Fundacji przeznaczony jest na wsparcie Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie przy ul. Fatimskiej 17. Na każdej kartce znajduje się nadrukowana informacja: „Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie”.

Kartki wielkanocne 2021

Na tegoroczną Wielkanoc specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 28 wyjątkowych wzorów kartek świątecznych.

Kliknij w wybraną miniaturkę by powiększyć obrazek i użyj strzałek na obrazku lub klawiaturze by przeglądać galerię.
Numer wzoru niezbędny do złożenia zamówienia znajduje się w „jajeczju” na obrazku.

Kartki wielkanocne 2021 – folder do pobrania

Uwaga! Kartki oznaczone numerami 15, 16 i 20 są w formacie kwadratu 250×250 mm.
Kartka oznaczone numerem 17 jest w formacie DL (rozkładana, podwójna). Rozmiar kartki po złożeniu to 210×99 mm.

Nie znaleźli Państwo odpowiedniej kartki dla swoich bliskich, klientów, współpracowników? Nic straconego! Na zamówienie możemy wydrukować dla Państwa kartki z wcześniejszych edycji!

Kartki wielkanocne – wzory na zamówienie

Wybierz grupę tematyczną kartek, a po jej otwarciu kliknij w wybraną miniaturkę by powiększyć obrazek.
Użyj strzałek na obrazku lub klawiaturze by przeglądać galerię.

Kartki wielkanocne z motywami religijnymi – folder do pobrania

Uwaga! Kartki oznaczone numerami 111, 112, 113, 114, 198 są w formacie DL rozkładanymi, podwójnymi. Rozmiar kartki po złożeniu to 210×99 mm.
Kartki oznaczone numerami 188, 229, 230 są w formacie kwadratu 250×250 mm.

Minimalna ilość kartek drukowanych na zamówienie to 20 szt. kartek podwójnych rozkładanych lub 40 szt. kartek pojedynczych. Zamawiane kartki mogą być w różnych wzorach, jednak minimalna ilość kartek jednego wzoru wynosi 10 sztuk. Czas realizacji zamówienia kartek drukowanych na zamówienie: do 10 dni roboczych.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Nasze kartki wielkanocne można zamówić :

• za pomocą poczty elektronicznej pisząc na adres kartki@fundacja.krakow.pl

W zamówieniu koniecznie prosimy o podanie nr. tel. kontaktowego w celu potwierdzenia zamówienia i ułatwienia możliwości kontaktu. Brak podanego nr. telefonu kontaktowego może opóźnić lub nawet uniemożliwić realizację zamówienia!

• telefonicznie pod numerem +12 425 – 75 – 83

Zamówienia można także dokonać w Biurze Fundacji w Krakowie, Osiedle Centrum B blok 6:

• w poniedziałek i piątek w godz. 8.00 – 14.00
  • środę w godz. 10:00 – 15:00
  • we wtorek, czwartek w godz. 8.00 – 15.00

Ważne informacje dotyczące zamówień: Minimalna ilość kartek drukowanych na zamówienie (z nr 100 – 238) to 20 szt. kartek podwójnych rozkładanych lub 40 szt. pojedynczych. Zamawiane kartki mogą być w różnych wzorach, jednak minimalna ilość kartek jednego wzoru wynosi 10 sztuk.
Minimalne ilości nie dotyczą zamówień kartek dostępnych w sprzedaży odręcznej (z nr 1 – 19). Czas realizacji zamówienia kartek drukowanych na zamówienie: do 10 dni roboczych. Zamówienia na kartki świąteczne drukowane na zamówienie przyjmujemy tylko do 19 marca 2021 r.

CENNIK KARTEK, KOPERT I USŁUG DODATKOWYCH

Kartka świąteczna wielkanocna pojedyncza (150×100 mm) 2,00 zł (z VAT)
Kartka świąteczna wielkanocna podwójna, rozkładana z kopertą
(rozmiar po złożeniu 150×100 mm)
3,00 zł (z VAT)
Kartka świąteczna wielkanocna w formacie DL, rozkładana z kopertą
(rozmiar po złożeniu 210×99 mm)
4,00 zł (z VAT)
Kartka świąteczna wielkanocna kwadratowa, rozkładana z kopertą
(rozmiar po złożeniu 250×250 mm)
4,00 zł (z VAT)
Nadruk życzeń i logo firmy wewnątrz kartki podwójnej
1,20 zł/szt (z VAT)
Dodatkowy nadruk na 1 i 4 stronie kartki cena do uzgodnienia

Do naszych kartek oferujemy również koperty ozdobne w rozmiarze C6 oraz kwadratowe:

• z papieru perłowego w kolorze ecru, srebrnym i złotym w cenie 1.00 zł/szt (z VAT),
  • z papieru gładkiego, satynowanego (120g/m2) kremowe, ecru w cenie 0,50 zł/szt (z VAT).

Koperty w rozmiarze C6 oraz kwadratowe

Naszą akcję sprzedaży kartek wspiera blog kreatywno-edukacyjny „Zabawy z Archimedesem”

OFERTA 2021      WZORY NA ZAMÓWIENIE      JAK ZAMAWIAĆ      CENNIK